Ana Sayfa

Hakkımızda

KAPTANKÖY BUTİK OTEL  1986 yılında kurulmuş olup 30 senelik tecrübesi ile hizmet vermeye devam etmektedir.

Orhaniye Köyünün ilk tesilerinden olan KAPTANKÖY BUTİK OTEL 19 oda ,1 apart,restaurant,plaj ve köyün en yeşil bahçesine sahiptir.

KAPTANKÖY BUTİK OTEL 5000m2 alan üzerine kurulu,kendine ait özel ve köyün en büyük plajına sahiptir.

Sabah uyandığınızda şezlong kaldımı diye bir derdiniz olmaz.Kekik ve çiçek kokuları arasında,bahçemizden toplanan yeşillikler ile hazırlanan açık büfe kahvaltınızı denize karşı yaparsınız.

Gün içinde ister şezlongta,ister hamakta,ister sedirlerde dinlenirsiniz.. Voleybol sahamızda akşam üzerleri yapılan maçlarda eğlenirsiniz.

Akşamları birlikte söylenen şarkılarla dostluklar pekişir. Hiç bir yerde göremeyeceğiniz kadar yıldızı ve samanyolunu görürsünüz.

Bir aile işletmesi olan KAPTANKÖY butik otel de,sabahları sessizliğe uyanır,akşamları huzura yatarsınız.Kuş cıvıltıları arasında kahvaltınızı yapıp,masmavi sularında yüzersiniz.

Yorgunluğunuzu hamakta ve sedirlerde bırakıp,doğa yürüyüşleri ve spor ile kendinizi yenilersiniz.

 

KAPTANKÖY BUTİK OTELkarşısında bir ada bulunmaktadır. Korsan Adası denilen bu adanın etrafında zıpkınla balık avına çıkabilir,yüzerek adaya gidebilirsiniz. ( 700 mt )Adanın arkasında ve karşı sahilde pırıl pırıl bir denizde yüzersiniz. ve cırcır böceklerinin sesinden başka ses duymazsınız.

Adanın üzerinde bir kale vardır.Zamanında rodos şovalyelerinin kullandığı kale ye çıkabilir ve ORHANİYE yi tepeden görebilirsiniz.

KISACASI HUZURLU VE SAKİN BİR TATİL ARIYORSANIZ

 

         KAPTANKÖY BUTİK OTEL      Tam size göre...

 

 

Hakkımızda
Hakkımızda
KAPTANKÖY BUTİK OTEL